Zavolejte nám: +420 774 021 353

VitraSteel

DESIGN – Nový orientační systém kombinuje klasické materiály sklo a nerez v novém neotřelém designu, který oživí a povznese každý interiér. Cedulky mohou být čistě skleněné nebo doplněné nerezovými prvky, které zvýrazňují některé informace a dotváří vzhled. Díky moderním technologiím, nabízíme designérům a architektům možnost vytvoření libovolného tvaru jak skleněného základu, tak nerezových doplňků.

MATERIÁLY – Základním materiálem systému jsou skleněné tabulky. Sklo je tvrzené. Variantně může být použito plexisklo. Fixační šrouby jsou z nerez oceli s povrchovou úpravou přiznávající technologii obrábění, což dotváří technicistní vzhled. Doplňkové designové nerez prvky – štítky jsou z nerez oceli s drátkovaným, kartáčovaným, broušeným nebo leštěným povrchem.

MODULARITA – cedulky jsou buď v modulové řadě nebo v zakázkových rozměrech. Modulová řada vychází z rozměrů A formátu – A5, A4, A3 a koresponduje s možností vkládat mezi dvě skla tištěnou informaci v těchto formátech. Bez navýšení ceny je možný i libovolný zákaznický formát cedulek. Velké cedule nad A3 jsou vždy v zakázkovém rozměru.

ŽIVOTNOST – díky použitým materiálům je životnost v interiéru prakticky neomezená. Na systémy dáváme dvacetiletou záruku. Tvrzená skla zaručují vysokou odolnost proti lidskému faktoru. Dokonalý systém montáže a zajištění snižuje nebezpečí poškození při montáži a údržbě.